محبوب ترین درب‌های ورودی سال 2019

محبوب‌ترین تصاویر درب‌های ورودی امسال تا به الان اینگونه نشان می‌دهد که کاربران در ایجاد زیبایی و جذابیت در نگاه اول بسیار جدی و مصمم هستند.

1397/11/25

علی حمزه

به امید روزی که در خانه رویاهایمان...

2
0
( % 0 ) 0
685

تصاویر اینطور نشان می‌دهد که خانه‌داران بیشتر به کارآمدی توجه دارند – و به مکان‌هایی که کت‌هایشان را آویزان کنند، کلیدهایشان را قرار دهند، کیف‌ها را بگذارند و کفش‌هایشان را بپوشند. اما این همه‌ی ماجرا نیست. در اینجا چهار قالب از محبوب‌ترین تصاویر ورودی خانه‌ها که جزو ۱۰ عکس برتر ذخیره شده می‌باشد، وجود دارد.

درب ورودی - میز - پنجره -

۱- زیبایی و کارآیی

 درب‌های ورودی جایی است که یک دید اولیه خوب به مهمان می‌دهد، اما باید برای صاحب‌خانه هم کارآیی داشته باشد. طراح محترم" لیزا فوری" زیبایی و کارآیی را با موفقیت در این قسمت ورودی ترکیب کرده است. یک آینه برای این که قبل از رفتن به سمت درب ورودی ظاهر خودتان را در آن وارسی کنید وجود دارد و یک جایی برای آن که کلیدها را به آن آویزان کنید و همچنین بسته‌های پستی را در آن قرار دهید.

یک میز کنسول سنگی با پایه چوبی ساده، و یک آینه قوس‌دار بزرگ با بدنه طبیعی و ارگانیک مثل تاج گل و شاخه یک درخت که این ورودی را واقعا برای استقبال مناسب میسازد.

درب ورودی - میز توالت - فرش - لوستر

۲- درب های ورودی چشم نواز

این ورودی حیرت انگیز در خانه‌های سنتی-سلطنتی دارای یک دسته از درب‌های شیشه‌ای خمیده و زیباست. میزان طول و باریکی فضا شما را به سمت یک طاق چشم‌نواز هدایت می‌کند، و ترکیب سنگ و چوب گرم و دلنوازترش می‌کند.

میز کنسول یک فضای پاگرد ایجاد می‌کند، در حالی که نقاشی‌های بزرگ عناصر طبیعی و پالت رنگ‌های ملایم را تکمیل می‌کند. گنبدها و بادگیرهای عظیم الجثه هم معماری زیبای سقف را یادآور می‌شود.

درب ورودی - فرش - میز توالت - قاب عکس

در این ورودی اثر " لارن نلسون"، درب ورودی مثل یک اثر هنری است و او یک کاربرد مهم دیگر این فضا را کشف کرده است. یک نیمکت برای پوشیدن و درآوردن کفش‌ها. علاوه بر درب‌ها، نیمکت‌های ساخته شده از چوب ساده و خشک، پشم نرم گوسفند، لوستر کریستال، کلاه قبایل آفریقایی (جوجو)، قالی‌های الگودار و دیوارهای شبیه به گالری تاثیر اولیه قوی‌ای روی بازدیدکنندگان می‌گذارد.

درب ورودی - راه‌پله - فرش - پارکتصندوقچه‌های زیبا و چشم‌نواز در این ورودی خانه‌ای در ایالت ویرجینیا می‌تواند کیف‌ها، دستکش‌ها، شال‌ها و روسری‌ها و کفش‌ها را در خود جای دهد. کاربران هم توجه‌شان به رنگ‌های تاثیر گرفته از دریا برای قسمت فرش‌ها جلب می‌شود.

راهرو - درب ورودی - فضای بیرونی

۳ مناظر قاب بندی شده

طراحان شرکت "خانه بزرگ خانه کوچک" یک محدوده ورودی برای این خانه در بریزبین استرالیا طراحی کرده‌اند، خانه‌ای که مناظر دوست داشتنی هم در داخل و هم در خارج ایجاد کرده است. برای آن‌هایی که به سمت درب ورودی خانه حرکت می‌کنند، یک منظره مستقیم به سمت حیاط پشتی وجود دارد. و برای آنهایی که به بیرون از خانه نگاه می‌کنند، یک منظره چهارچوب سازی شده و یک چشم‌انداز بسیار زیبا رو به پیاده‌روی خیابان و یک منظره دیگر رو به آسمان بالای سر طراحی شده است.

راه‌پله - درب ورودی - میز نهارخوری

منظره درب ورودی در تپه‌های حاشیه شهر تگزاس، تمام مسیر از خانه تا حیاط را پوشش می‌دهد. و درب ورودی و دیوارهای کنار درب که اینجا دیده می‌شود وقتی تمام درب‌ها باز باشد یک راهرو خلق می‌کند. این یک راه بسیار عالی برای تهویه هوا از طریق خانه در مناطق گرمسیری می‌باشد.

درب ورودی - راهرو - آیینه - آویز لباس

معماران شرکت" بوان" یک ورودی برای خانه‌هایی که در مسیر سیلاب قرار دارند برای شکل دادن یک منظره گسترده از خانه رو به سمت دره " ناپا " طراحی کرده‌اند. دیوارپوش‌های سبز رنگ با رنگ‌های درخت بیرون خانه سازگاری دارد و طراحان قلاب‌هایی برای کت‌ها، کیف‌ها ساخته و برای جا دادن کفش‌ها سبدهایی طراحی کرده‌اند.

درب ورودی - کف آجری - قاب عکس - فرش

۴- ورودی‌های معمولی (برای آدم‌های پرکار)

همه عکس‌های ورودی‌ مربوط به مکان‌های رسمی و تشریفاتی نبود. کاربران عکس‌های بسیاری در لپ‌تاپ‌هایشان که دارای ویژگی ورودی‌های عادی و معمولی برای آدم‌های پرکار باشند را نیز ذخیره کرده‌اند.

درب چوبی تیره با چهارچوب‌های شیشه‌ای در بالای آن، کف آجری و فضای زیاد برای کت‌ها، کیف‌ها، کفش‌ها و سایر اقلام پوشاک این تصاویر را جذاب و دوست داشتنی کرده است. ورودی های ساده و معمولی یک مکان عالی برای سازماندهی خانواده است. 

درب ورودی - قاب برنامه‌ریزی - اتاق کفش - فرش

الین، از ایلینویز: اعضای خانواده می‌توانند پیغام‌هایشان را بگذارند و از برنامه‌های کاری خودشان در اتاق کفش اطلاع داشته باشند. و کاشی‌های ساده کف می‌توانند در برابر چکمه‌های برفی مقاومت کنند.

درب ورودی - قاب برنامه‌ریزی - تخته سیاه - کمد دیواری -

یک تخته سیاه درعقب این ورودی طراحی شده توسط شرکت " طوفان های طراحی" هدفی شبیه به عکس بالا دارد، در حالی که کاشی‌های هندسی جان تازه‌ای به کف اتاق داده‌اند. لوازم خلاقانه تمام فضای ورودی خانواده را در بر می‌گیرد و شامل نیمکت‌ها، حفره‌ها، کشوها و کابینت‌ها می‌شود.نوبت شما: بنظر شما کدام یکی از طرح‌های بالا شاخص‌تر است؟برچسب ها :نظرات


تبلیغات