دکوراسیون داخلی آپارتمانی کوچک و متعادل

طراحی داخلی این استودیو آپارتمان با مبلمان چوبی متقاطع و سفارشی توسط هنرمند روسی به نام El Lissitzky در حومه ایتالیا طراحی و اجرا شده است و طراحی پلان در آن به دلیل کوچکی فضا حوزه های زیادی را در قسمت مرکزی خود جای داده است. طراحی چارچوب مرکزی محورها و چشم اندازهای متعددی ایجاد کرده است و

97/09/22

مبلمان بابایی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید س...

2
0
( % 0 ) 0
342

طراحی داخلی این استودیو آپارتمان با مبلمان چوبی متقاطع و سفارشی توسط هنرمند روسی  به نام El Lissitzky در حومه ایتالیا طراحی و اجرا شده است و طراحی پلان در آن به دلیل کوچکی فضا حوزه های زیادی را در قسمت مرکزی خود جای داده است.

Image title

طراحی چارچوب مرکزی محورها و چشم اندازهای متعددی ایجاد کرده است و برای ایجاد فضای بیشتر با قرار دادن پله هایی به سمت اتاق زیر شیروانی سعی در گشایش فضا نموده است که از این طریق فضاهای ذخیره سازی افزایش یافته است و اتاق خواب مستر و امکانات جدیدی را برای کاربران مهیا ساخته است و در انتهای راهرو یک آینه کشویی درب ورودی اصلی را پنهان می کند.

آپارتمان شیک و متعادل

تعادل و هارمونی در فضا توسط متریال ها و رنگ ها صورت گرفته است و اتاق نشیمن و اتاق خواب اصلی با کفپوش چوبی خاکستری و با مبلمان سفارشی ساخته شده از چوب طبیعی به همراه فایبرگلاس های رنگی تمی منحصر به فرد به فضا ایجاد کرده است.

دکوراسیون | آپارتمان

چوب احساسی طبیعی و مدرن در فضا ایجاد می کند و رنگ های خاکستری و آبی فضا را از یکنواختی خارج کرده است از سوی دیگر به کارگیری مبلمان سفارشی سبب استفاده بهینه از فضای موجود و همخوانی بیشتر در تمامی اجزای دکوراسیون گشته است در حین اینکه در فضای کوچک این استودیو آپارتمان حوزه ها را تفکیک و تمامی حوزه های ضروری را در نظر گرفته است .

دکوراسیون داخلی دفتر

Image title

در کنار قسمت آشپزخانه در نظر گرفتن مبلمان چوبی و میز غذاخوری کاربرد فضا را افزایش داده و سرو غذا را آسانتر نموده است کابینت های خاکستری آشپزخانه در هارمونی با مبلمان نشیمن ترکیبی زیبا ایجاد کرده و سایر قسمت ها را از نظر تم رنگی و تناسبات به هم مرتبط ساخته است. در ادامه با دکوبوم با تصاویر بیشتر همراه باشید….

آپارتمان شیک و مدرن

آپارتمان-چوبی

سرویس-بهداشتی-زیبا

برچسب ها :نظرات


تبلیغات