دکوراسیون خانه ای ظریف و مدرن

دکوراسیون داخلی ظریف نباید زمخت و خشن باشد.زیبایی را می توان با ترکیب عطر و طمع مدرن و زیبا در یک فضا ایجاد کرد و به آن شخصیت داد.به عنوان مثال در ادامه ۱ فضای داخلی مدرن را انتخاب کرده ایم تا ظرافت،پیچیدگی و مدرنتیه را در آن به وضوح ببینیم.این خانه ما را وارد یک خانه ی مجلل و…

1397/09/28

علیرضا بابائی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید س...

2
0
( % 0 ) 0
554

دکوراسیون داخلی ظریف نباید زمخت و خشن باشد.زیبایی را می توان با ترکیب عطر و طمع مدرن و زیبا در یک فضا ایجاد کرد و به آن شخصیت داد.به عنوان مثال در ادامه ۱ فضای داخلی مدرن را انتخاب کرده ایم تا ظرافت،پیچیدگی و مدرنتیه را در آن به وضوح ببینیم.این خانه ما را وارد یک خانه ی مجلل و گران قیمت با بافت و طرح های متنوع می کند.

مبلمان-زیبا

رنگ یاسی و آبی در داخل خانه باعث ترکیب مناسب و کامل فضا شده است و خانه ای با شخصیت آرام طراحی شده.تابلویی از تصویر یک زوج روبه روی مبلمان نشیمن قرار گرفته است.

خانه-زیبا

نور محیط از طریق ریسه های موجود در باکس ها تامین می شود،شومینه سنگ مرمر نمای کلاسیک و مدرن دارد.چراغ های آویز کوچک پشت مبلمان بالای میز ناهارخوری تعبیه گردیده اند.میز قهوه خوری تزیینی با بافت متفاوت در کنار مبلمان طلایی،ترکیب جالب را ایجاد کرده است.پرده های لوکس و قد بلند  به فضایی جلوه ای چند برابری دارند.

شومینه-مدرن

ظاهری کاملا راحت با مبلی پرکوسن در سالن نشیمن جلوه میکند.

دکوراسیون-مدرن

مبلمان-زیبا

دکوراسیون-خانه

دکوراسیون-فوق-العاده

از متریال یکسان،مرمر،برای میزناهاخوری و شومینه استفاده شده است.برای همخوانی بیشتر از فرش با رنگ آبی استفاده شده است این انتخاب باعث باز شدن فضا و بزرگ تر دیده شدن آن می شود.

دکوراسیون-منزل

صندلی های ناهارخوری با رنگ آبی تک رنگ در کنار میز ناهارخوری مرمری برای نشان دادن بیشتر و برجسته تر کردن میزناهارخوری مرمر انتخاب شده اند.

دکوراسیون

مدرنیته

دکوراسیون-خوشگل

دکوراسیون-زیبا

دکوراسیون-داخلی

دکوراسیون-داخلی


برچسب ها :نظرات


تبلیغات