آیا همیشه به این فکر بودهاید که دیگر وقت آن رسیده که علاقه به تولید محتوا در زمینه معماری، دکوراسیون داخلی، شهرسازی و .... را به کاری جدی تبدیل کنید؟ به فکر کسب درآمد از تولید محتوا بودهاید؟

ما به شما کمک میکنیم که در این کار موفق شوید.

یکی از مهمترین ابزارهای لازم برای تولید محتوا داشتن یک وبسایت حرفهای و سئو شده است، که به خودی خود هزینههای زیادی به شما تحمیل میکند. پلتفرم معمارشو با ایجاد پروفایل شخصی برای شما میتواند تمام نیازهای شما به یک سایت حرفهای را بدون هیچگونه هزینهای پوشش دهد.

باتوجه به اینکه سایت معمارشو از نظر سئو تقویت شده است باعث میشود که مطالب شما با درصد احتمال بیشتری در صفحات اول گوگل قرار بگیرد و همچنین پلتفرم معمارشو با استفاده از الگوریتمهای خاص محتواهای تولید شده از طرف شما را در سایت، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن خود پروموشن میکند.

شما با ثبت نام در پلتفرم معمارشو و تولید محتوای شاخص میتوانید پیشنهادهای تبلیغاتی و اسپانسری از طرف شرکتهایی که زمینه کاریشان به شما مربوط است دریافت کنید.

مهمترین عامل کمک کننده برای بالا بردن درصد موفقیت این است که به بالا بردن برند شخصی خود در شبکه های اجتماعی توجه ویژهای بکنید و محتوای تولید شده در بلاگ خود در پلتفرم معمارشو را در شبکههای اجتماعی انتشار دهید چراکه میزان انتشار مطالب شما در شبکه های اجتماعی تاثیر چشمگیری در SEO مطالب شما دارد.

آشنایی با اصول محتوای SEO شده: باتوجه بهاینکه بخشی از مخاطبان شما از طریق google با شما آشنا میشوند بسیار مهم است که محتوای انتشار یافته از طرف شما دارای استانداردهایی که شرکت google برای SEO تعریف کردهاست، باشد.