در دهه گذشته با توجه به ظهور کسب و کارهای جدید ، به خصوص کسب و کارهای آنلاین ، رفتار خرید افراد نیز به طور چشمگیری تغییر کرده است و در حال حاضر اکثریت مصرف کنندگان خرید آنلاین را به طور ملموسی ترجیح میدهند.

در اینجا اثربخشی ورود به تجارت الکترونیک خود را نمایان میکند. این تغییر در شیوه خرید باعث شده است که اهمیت ورود به این تجارت حساس برای هر کسب و کاری که میخواهد وارد بازار مدرن شود تبدیل به امری ضروری و دو چندان شود.

برای متولیان کسب و کارها و شرکتها درک نحوه عملکرد بازاریابی دیجیتال و استراتژی ورود به بازار آنلاین که در نهایت منجر به جذب مخاطبان هدف می شود بسیار مهم و حائز اهمیت است. پلتفرم معمارشو با توجه به دارا بودن ابزار و زیرساختهایی که کاملا هوشمندانه در این زمینه برنامهریزی شده سعی دارد تا این نیاز مهم را برای قشر فعال در صنعت ساختمان و معماری پاسخ دهد.

حال در ادامه به صورت خلاصه و به تشریح مزیتهای فعالیت و تبلیغ در معمارشو را تشریح می کنیم:

راهاندازی یک سایت خوب به خودی خود هزینه بر است. سایت خوب خود چند فاکتور را شامل میشود که یکی از اصلی ترین موارد سئو سایت است که این امر جدای از راهاندازی سایت نیازمند وقت و هزینه است، در حالی که معمارشو این امکان را برای شما ایجاد کرده است تا در یک فضای مناسب و تخصصی هر آنچه که از یک سایت حرفهای میخواهید در قالب یک پروفایل متفاوت و حرفهای داشته باشید.

شما میتوانید محصولات و تولیدات خود را در پروفایلی که ایجاد کردهاید معرفی کنید و همچنین نمونه کارهای خود را بارگذاری کنید که با توجه به کاربری سایت که به نوعی کاربران آن جامعه هدف اصلی شما تلقی میشوند، میتوانید به افزایش فروش خود کمک کنید. همچنین معیار برای بهتر دیده شدن شما در سایت به صورت رقابتی و به میزان فعالیت شما در سایت و نظرات کاربران درمورد شما بستگی دارد و هیچگونه هزینه اضافی برای بهتر دیده شدن شما دریافت نمیشود.

پلتفرم معمارشو با استفاده از هوش مصنوعی و تدابیر اعضای خوش فکر خود به شما کمک میکند تا در کنار تبلیغاتی که انجام میدهید به توسعه باشگاه مشتریان خود بپردازید که این امکان سایت در کنار مواردی که گفته شد معمارشو را بی رقیب میکند.

دسترسی به متخصصان دیگر یک آیتم مفید جهت تعامل کاربران سایت با یکدیگر است که میتواند به شما در جهت همکاریهای احتمالی با دیگر متخصصها کمک کند.