معتقدیم چیدمان و طراحی خانه ها به صورت مستقیم با سطح زندگی انسان ها رابطه دارند. به این معنی که اگر خانه ای متناسب با سلیقه و خلق و خوی یک فرد و با چاشنی نظر کارشناسی فرد متخصص طراحی شود،باعث افزایش شادی،تمرکز،اعتماد به نفس و کنترل هیجانات می شود.

طی تحقیق و بررسی های بسیار، به این نتیجه رسیدیم که طراحی و چیدمان متوسط خانه های سطح کشور،متاسفانه متناسب با نظر کارشناسان و خلق و خوی افراد ساکن در آن نیست،که همین موضوع دلیلی شد بر تولد معمار شو.

اولین و مهم‌ترین موضوعی که برای حل این مسئله، پیش روی معمارشو بوده‌است؛ افزایش ارتباط میان افراد خانه‌دار و صاحب‌نظران این حوزه است معمارشو بستری ایجاد کرده تا طی یک فرآیند اجتماعی، افراد متخصص، دانش، نظر و نمونه‌کارهایشان را با دیگران به اشتراک بگذارند.

طی این فرآیند، افراد خانه‌دار با دنبال کردن افراد متخصص در شبکه‌ی اجتماعی ایجاد شده، برای چیدمان و طراحی منزل خود ایده می‌گیرند، با اصول طراحی صحیح آشنا شده و از متخصصان معمارشو، راهنمایی و مشورت می‌گیرند به علاوه اینکه این تعامل می‌تواند منجر به ایجاد پروژه و همکاری شود.

گروه سومی هم در این بستر اجتماعی، نقش و جایگاه ویژه‌ای دارند؛ کسب‌وکارها، با معرفی محصولات یا خدمات خود به دیگر کاربران این پلتفرم کمک می‌کنند تا با تنوع و تازه‌های موجود در این صنعت آشنا و در طراحی و چیدمان‌های خود از آن‌ها استفاده کنند. نکته‌ی دیگر آن است که کسب‌و‌کارها با دریافت بازخورد از افراد خانه‌دار و متخصصان، به توسعه و بهبود سبد کالا یا خدمات خود می‌پردازند، این امر به نوبه‌ی خود، باعث افزایش کیفیت کالا و خدمات موجود در صنعت ساختمان و دکوراسیون می‌شود .

اگرچه معمارشو یک شبکه‌ی اجتماعی آزاد است که اکثر افراد می‌توانند در آن عضو شوند و به فعالیت بپردازند، اما همانطور که قبلا گفته‌ شد، به دلیل اهمیت رعایت اصول صحیح و تاثیر مستقیم طراحی و چیدمان بر زندگی روزمره‌ی انسان‌ها، معمارشو در ثبت نام افراد متخصص ( بلاگر‌ها ) و تایید مطالب و مقالات ایشان با وسواس خاصی عمل می‌کند تا مطلبی برخلاف اصول و قواعد صحیح به دست خوانندگان آن نرسد.

در نهایت، معمارشو با ایجاد ارتباطی تعاملی میان افراد خانه‌دار، متخصصان و کسب‌وکارها، سعی بر بهبود طراحی و چیدمان خانه‌های ایرانی دارد.

خوشحالیم که در تحقق این هدف ما را همراهی می‌کنید.