خانه | آشپزخانه | طراحی

انواع رنگ خاکستری در طراحی دکوراسیون منزل

رنگ خاکستری روشن می تواند با اکثر رنگ ها و طرح ها ست شود، به همین دلیل به شما حق انتخاب بیشتری می دهد

97/08/23

علی حمزه

علی حمزه

2
0
( % 0 ) 0
67

رنگ خاکستری روشن می تواند با اکثر رنگ ها و طرح ها ست شود، به همین دلیل به شما حق انتخاب بیشتری می دهد.


طراحانی که به دنبال رنگ های خنثی تازه هستند، خاکستری روشن را انتخاب می کنند. "خاکستری می تواند بسیار شفاف و همه جانبه باشد که می تواند تقریبا با هر چیزی جفت شود."

در اینجا نگاهی به 10 رنگ خاکستری می اندازیم که طراحان عاشق آن هستند و دلیل آن ها را برایتان می نویسیم.

دکوراسیون داخلی - پارکت - میز نهارخوری - پرده

۱- Beige SW7036


نام رنگ می تواند فریب دهند باشد. "رنگ این دکوراسیون خاکستری گرم است یا " خاکستری مایل به بژ ". "این باعث می شود که گرما به این اتاق بدون اینکه بیش از حد گرم شود و کنتراست بسیار خوبی با تراز سفید داشته باشد اضافه شود. و بسته به روشنایی آن می تواند خنک تر ظاهر شود. "رنگ فقط پیش زمینه مناسب را برای دید دریاچه در این پنجره ها فراهم می کند.

دکوراسیون داخلی - مبل - آباژور - تابلو - فرش - پله

۲- Silver Tradition


در این خانه کشاورزی و قدیمی باید از رنگ های تیره استفاده کنیم چرا که مثلا اگر از رنگ سفید، آبی یا زرد در دکوراسیون خود استفاده می کردیم خیلی زود چرک می شد و کثیفی را بر روی خود کاملا نشان می داد.

تابلو - فرش - دکوراسیون داخلی - تابلو نقاشی - پارکت - مبل

۳- Revere Pewter HC-172


هوای مه آلود باعث می شود که رنگ خاکستری گاهی اوقات آبی رنگ بنظر آید، بنابراین ما نیاز به خاکستری گرمتر داریم.

در اینجا رنگ خاکستری گرم، پس زمینه بزرگی را برای تابلو نقاشی زیبا با تم آبی روی دیوار فراهم آورده است.

اتاق خواب - نخت خواب - پرده - کوسن - بالشت - آباژور

"Revere Pewter با شمار زیادی از رنگ ها همخوانی دارد، اما می تواند خود را به عنوان یک پس زمینه خنثی حفظ کند." این رنگ می تواند نور خاکستری، قهوه ای، سبز و گاهی آبی را بسته به نور و پارچه در اتاق انعکاس دهد.

دکوراسیون داخلی - دراور - آیینه - آباژور

۴- Paper White 1590


"این یک رنگ سفید زیبا است که دارای رنگ های خاکستری و آبی است که با توجه به نحوه روشن بودن، رنگ های خیره کننده را نشان می دهد."

دکوراسیون داخلی- آشپزخانه - جزیره - کابینت - میز نهارخوری

۵- Repose Gray SW7015


وجود طیف وسیعی از خاکستری گرم و خاکستری سرد در زیبایی شناسی نقش مهمی ایفا می کند که بسیاری از خریداران به آن احترام می گذارند و علاقه نشان می دهند.


خاکستری گرم در یک زمان میتواند هم متمایل به رنگ آبی باشد و هم خاکستری متمایل به قهوه ای. همچنین می توان گفت که آنها کمتر "نقره ای" هستند، البته باید توجه داشت که Repose Gray به تنهایی رنگ بسیار روشنی است.

سرویس بهداشتی - حمام - فرش - میز توالت - آیینه - دوش - روشویی -شیرآلات

۶- Knitting Needles SW7672


Knitting Needles با انواع رنگ ها، مواد، سبک ها و نور ها می تواند تلفیق شود. این رنگ بسیار شبیه به رنگ Repose Gray است اما کمی خنک تر است. این یک خاکستری خنثی عالی است که تقریبا با همه چیز می تواند ست شود.

دکوراسیون داخلی - اتاق نشیمن - پذیرایی - لوستر - مبلمان - آشپزخانه

۷- Gray Wisp 1570


این رنگ، رنگی آسان برای زندگی کردناست. این یک رنگ عالی است زیرا خاکستری خنثی و خنک است و اگر با رنگ های سبز و آبی تلفیق شود به رنگ آنها متمایل می شود.

پذیرایی - میز نهارخوری - لوستر - دکوراسیون داخلی

۸- Mindful Gray SW7016


از این رنگ طراحان به عنوان یک رنگ روشن استفاده می کنند. این رنگ خاکستری گرم است اما وقتی بر روی دیوار زده می شود خنک تر بنظر می آید. این رنگ به راحتی می تواند دیگر رنگ های گرم را در فضا به تعادل برساند.  برای مثال، اگر در کف رنگ قهوه ای، قرمز، زرد و یا قهوه ای داشته باشید، Mindful Gray یک ابزار هوشمند رنگی است. طراح توصیه می کند که آن را با هر دو طیف گرم و سرد به بهترین شکل مدنظر بگیرید.

دکوراسیون داخلی - اتاق خواب - تخت خواب - تابلو - لوستر

یک نمونه خوب از تعادل گرم و سرد در این اتاق به خوبی ظاهر می شود. Mindful Gray توانسته بین رنگ شکلاتی و آبی موجود در دکوراسیون اتاق به طرز فوق العاده ای تعادل بوجود آورد.


یکی از رنگ هایی که که خیلی از طراحان به آن علاقه دارند Mindful Gray که در طراحی دکوراسیون خود ۲۵٪، ۵۰٪ یا ۱۰۰٪ از دیوار و سقف را به این رنگ در می آورند؛ همچنین در بیشتر مواقع ترکیبی از این رنگ با رنگ های دیگر را برای کابینت آشپزخانه استفاده می کنند.

دکوراسیون حمام - سرویس بهداشتی - آیینه - میز توالت - روشویی - سرویس بهداشتی

۹- Gray Owl 2137-60


برای این حمام، طراح داخلی می دانست دقیقا چه نوع رنگ خاکستری مورد نیازش بوده است.


این خاکستری خاص بسیار آرام و مدرن است، این رنگ، رنگی کاملا سرد است، اما طیف هایی از رنگ سبز را در خود نمایان می کند. این رنگ بسیار ملایم است و شما می توانید در طول ساعت های روز با توجه به نور رنگ های سبز متفاوتی را در آن بببینید. این واقعا یک حمام با رنگ آرامش بخش است.

سرویس بهداشتی - حمام - فرش - میز توالت - آیینه - دوش - روشویی -شیرآلات

۱۰- Graytint 1611


در این حمام طراح از رنگ Graytint به دلیل شباهت آن با رنگ آسمان روزهای ابری استفاده کرده است، همچنین این رنگ توانسته با ایجاد تضاد در حمام توجه بیشتری را به خود اختصاص دهد.

تابلو - موکت - مبل - دکوراسیون داخلی - پذیرایی


نوبت شما: آیا رنگ خاکستری روشن که دوست دارید را پیدا کردید؟ لطفا رنگ مورد علاقه خود را از رنگ خاکستری را در نظرات برای ما به اشتراک بگذارید.برچسب ها :


تبلیغات